Partnerstvo za mir – šta kažeš NA TO?

Dom Vojske, 11. maj 2007.

Evropski pokret u Srbiji, Centar za civilno-vojne odnose i Mreža univerzitetskih debatnih klubova „Otvorena komunikacija“ održaće u petak, 11. maja 2007. godine u prostorijama Doma vojske, debatu pod nazivom „Partnerstvo za mir – šta kažeš na to?“.

U debati učestvuju:

  • pomoćnica ministra odbrane Snežana Samardžić Marković,
  • predsednik Evropskog pokreta u Srbiji Živorad Kovačević,
  • predsednik Upravnog odbora Centra za civilno-vojne odnose prof. Miroslav Hadžić i
  • Milan Coljić Humljan ispred kampanje „Ne u NATO“. 

DETALJI

DATUM: 11.05.2007.

VREME:

LOKACIJA: Dom Vojske

KONTAKT: dragana.belanovic@bezbednost.org

PODELITE

POVEZANI SADRŽAJ